Velryby z Reykjavíku – loď zodiac

Pozorování velryb z člunu zodiac

POZOROVÁNÍ VELRYB Z REYKJAVÍKU Z MOTOROVÉHO ČLUNU ZODIAC– Poznejte největší savce naší planety z bezprostřední blízkosti.

Chcete pozorovat velryby mnohem víc vzrušujícím způsobem? Zarezervujte si tuto exkurzi na motorovém člunu z hlavního města Reykjavík a prožijete velké dobrodružství, kdy tyto podmořské velikány budete mít možnost vidět z mnohem větší blízkosti! Nenechte si ujít tento unikátní zážitek a pojeďte se s námi na širé moře. Jen s trochou štěstí budete mít možnost pozorovat největší savce naší planety v jejich přirozeném prostředí a to z bezprostřední blízkosti.

Těšit se můžete na několik druhů velryb, delfínů a různé druhy islandského ptactva. Šance, že velrybu uvidíte, je na Islandu velmi vysoká a v Reykjavíku se za posledních pět let v hlavní letní sezóně pohybuje kolem 90%. Během plavby se přiblížíme i k ostrovu Akurey, který je známý svým ptačím osídlením – islandským papuchálkem.

Na tuto jedinečnou exkurzi za pozorováním velryb se vyplouvá z přístavu přímo v centru Reykjavíku několikrát denně v průběhu léta. Rezervujte si místo s předstihem.
DETAIL EXKURZE VELRYBY Z REYKJAVÍKU – KÓD SPT

Cena zahrnuje: výlet lodí za pozorováním velryb, lokální průvodce, teplé a nepromokavé kombinézy, rukavice, brýle,  lokální daň.

Odjezdy: každý den během léta (exkurze je limitována jak počtem osob, tak  i počasím).

Čas odjezdu z Reykjavíku: několikrát denně  viz. rezervační formulář, sraz v kanceláři v přístavu 30 minut předem!

Trvání exkurze: Přibližně 2 hod.

Minimální věk: 10 let (Nedoporučuje se pro děti do 10 let nebo pro osoby, které nepřesahují 130 cm)

Obtížnost exkurze: 2 z 5 možných

Co si s sebou přinést: teplé oblečení formou vrstev cibule, nepromokavé boty, fotoaparát, sluneční brýle.

Poznámka: Zakoupení exkurze vám negarantuje, že velryby uvidíte. Pozorování velryb v oceánu není jako v zoologické zahradě či v zábavním parku. Velryby se pohybují volně a není 100% zaručeno, že je během plavby spatříte. Prosím, berte na vědomí, že pokud velryby neuvidíte, zaplacená částka se zpět nevrací. Dodavatel exkurze vám může nabídnout další možnost pozorování velryb zdarma, dle vytíženosti kapacit dalších exkurzí.

pozorování velryb, loď zodiac

Upozornění (Disclaimer): Veškeré exkurze na oceánu jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni islandským dodavatelem o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních či klimatických důvodů (v tomto případě vám bude vrácena plná hodnota exkurze).