Tunel do ledovce z Reykjavíku

Tunel v ledovci Langjokull na Islandu

Neobyčejná exkurze do nitra druhého největšího ledovce Lagjökull s transferem z Reykjavíku.

TUNEL DO LEDOVCE LANGJÖKULL

Tato velmi zajímavá a netradiční exkurze vás zavede dovnitř ledovce vyráží se z Reykjavíku. Po cestě se dozvíte veškeré zajímavosti o ledovci. Dále díky obrovskému monsteru trucku s 8 koly, de dostanete po ledovci až k ledovcovému tunelu. Tímto tunelem se dá vstoupit dovnitř ledovce Langjokull a zažít tak neopakovatelné dobrodružství.

Tento fascinující tunel v ledovci Langjökull byl vytvořen lidmi, kteří chtěli odkrýt návštěvníkům taje a krásy ledovce zevnitř. Tunelem vstoupíte do nitra ledovce, kde je led již o mnoho let starší a jinak formovaný. Led tedy mění barvy a uvede vás do zcela jiného světa. Po cestě uvidíte také ledovcovou trhlinu, která vede přímo skrz jeskyni a je možno ji přejít po speciálně vytvořeném mostě v ledovci.

DETAILY EXKURZE TUNEL DO LEDOVCE – KÓD RSS

Cena zahrnuje: exkurze do ledovce dle itineráře, lokální průvodce a audio guide (ang., něm., fr.), lokální daň.

Odjezdy: každý den (celoročně, dle kapacit).

Místo odjezdu/sraz: Vyberte si v rezervační tabulce právě váš hotel nebo nejbližší turistickou zastávku v Rykjavíku.

Základna exkurze: Ledovec Langjökull (Západní Island), Borgarfjörður, Hraunfossar.

Čas odjezdu: Buďte připraveni 30 minut před začátkem exkurze na zvoleném místě odjezdu (picku-upu), v případě odjezdu z autobusového terminálu ve Skógarhlíð stačí pouze 15 minut.

Trvání exkurze: 10-11 hod.

Minimální věk: není omezen

Obtížnost exkurze: 2 z 5 možných (jednoduché)

Co si s sebou přinést: teplé a nepromokavé oblečení, nepromokavé trekové boty, čepice, rukavice.

Exkurze do ledovce

Upozornění (Disclaimer): Veškeré exkurze na ledovcích jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni dodavatelem o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních či klimatických důvodů.