Rafting pro všechny

rafting,kanon,Gullfoss

Rafting na Islandu – kaňon Gullfoss na ledovcové řece Hvítá (v blízkosti slavného Geysiru) 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ EXKURZE NA RAFTECH NA ISLANDU
Exkurze na raftech na ledovcové řece Hvítá (vyslovováno Kvítau) začaly již před více než 30 lety. Od té doby se tato exkurze stala nejoblíbenější aktivitou na raftech na Islandu. Řeka Hvítá je krásná a zábavná řeka, která se nachází jen něco přes hodinu jízdy od Reykjavíku a kousek od “Zlatého vodopádu” Gullfoss. Řeka má perfektně vyváženou kombinaci klidných kaňonů a adrenalinu v podobě vln a peřejí. Během této exkurze proplujete nádherným kaňonem Brúarhlöð,  a v tomto ohromujícím místě budete mít možnost skočit z útesu do řeky. Kdo může odolat a nezaplavat si v ledovcové řece na Islandu?
Nikdo by neměl opustit Island, aniž by zakusil sílu této řeky a spočinul zrakem na malebném kaňonu řeky Hvítá, tedy kaňonu mohutného vodopádu Gullfoss.

rafting nařece Hvítá

DETAILY EXKURZE RAFTING V KAŃONU GULLFOSS

Cena zahrnuje: transfer k ledovcové řece Hvítá ze základny Drumbó, potřebné vybavení pro rafting, přístup do sprch a sauny, lokální průvodce.
Odjezdy: každý den od 15. května do 15. září
Čas odjezdu z raftové základny Drumbó: dle časů v rezervačním formuláři. Dostavte se na základnu minimálně 15 min.před rezervovaným odjezdem.
Délka exkurze: 7 hodiny s dopravou (4 hodiny ze základny).
Obtížnost exkurze a minimální věk: 2 z 5 možných (snadné). Min.věk: 11 let.
Co si s sebou přinést: teplé, lehké oblečení, nejlépe z fleecu, vlny nebo jiných syntetických materiálů, které udržují izolační schopnost při namočení (ne bavlna), teplé ponožky, suché oblečení na převlečení po raftu, plavky, ručník.

Informace k cestě: exkurze začíná ze základny Drumbó Rafting base u ledovcové řeky Hvítá. Prosíme, dostavte se do Drumbó minimálně 15 minut před daným časem rezervované exkurze.

Volitelné služby navíc:
• BBQ oběd či večeře na raftové základně
• Zapůjčení ručníku
• Zapůjčeni GoPro kamery

Upozornění (Disclaimer):Veškeré exkurze na ledovcových řekách jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni islandským dodavatelem o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních důvodů. Exkurze je průvodcovaná v angličtině. Kód exkurze: AR-RF.