Naši klienti

Co říkají naši klienti o své dovolené a  zážitcích na Islandu? Jaké jsou vaše dojmy? Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o své zážitky ve fascunijící Zemi ohně a ledu:

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí 🙂

…a nebo…..:

Děkujeme za nádherné zážitky při raftování na řece Hvítá… náš skvělý průvodce mě dokonce povzbudil na tolik, že jsem se odhodlala skočit z útesu do ledové vody. WOW, skvělý pocit. Rozhodně všem doporučuji. Pro ty, co se rádi potápíte, určitě zkuste potápění v národním parku Thingvellir mezi dvěmi litosférickými deskami….páráda!

… čí…..:

Chtěli bychom velice poděkovat a pochválit za profesionální přístup a perfektní organizaci zájezdu na Island slečně Zuzaně Volkové. Díky ní máme      nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na překrásně prožitý týden u Atlantiku.

 

 

NAŠICH SLUŽEB JIŹ VYUŽILI:

exim-tours-logo  logo-incentive-travel

logo-perfect-cliniclogo Pilsner Urquelllogo-cpp