Jižní pobřeží a ledovec Mýrdalsjökull

Vodopád Seljalandsfoss

Exkurze na jižní pobřeží Islandu a ledovec Mýrdalsjökull  –  Vodopád Seljalandsfoss, Skógafoss, černá pláž, městečko Vík, ledovec Solheimajökull

DETAILY EXKURZE JIŽNÍ POBŘEŽÍ POBŘEŽÍ S LEDOVCEM – KÓD: RSS

Cena zahrnuje: transfer autobusem, exkurze dle itineráře,  anglicky hovořícího průvodce, připojení Wifi v autobuse, audioguide průvodce v 10 jazycích (angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština, švédština a také korejštině a japonštině) lokální daň.

Odjezdy: každý den (celoročně).

Čas odjezdu z Reykjavíku: sraz na určené turistické zastávce nebo před vaším hotelem (pick-up vyberte v rezervační tabulce) je 30 min. před rezervovaným odjezdem. Mějte na paměti, že vyzvednutí klientů z jednotlivých zastávek a  hotelů může trvat až 20 minut.

Trvání exkurze:  přibližně 11 hodiny i s transferem.

Minimální věk: min. 8 let, min. velikost boty 35

Co si s sebou přinést: teplé a nepromokavé oblečení,  nepromokavé trekové  boty, doplňky dle roční doby oběd a voda na celý den. Doporučuje vlastní sluchátka.

Exkurze na ledovec Mýrdalsjökull

Důležité upozornění: Klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů průvodců. Chození po ledovci může přinášet (někdy i nepředvídatelná) rizika, klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost.

Veškeré ledovcové výlety jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. Islandský dodavatel ani ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.