ISLANDICA s.r.o.

Jsme tým islandských expertů, Island je naším druhým domovem a naší láskou. Rádi sdílíme své zážitky a zkušenosti z cestování, stejně jako cenné poznatky z našeho života v Zemi ohně a ledu.

Exkurze, které na Islandu nabízíme jsou provozovány předními islandskými cestovními kancelářemi a jejich zkušenými průvodci. Je čest pracovat s tak skvělými lidmi, kteří Island milují tak jako my a jsou světoběžníky a talentovanými vůdci a průvodci s jiskrou dobrodružství v krvi. Naším hlavním a nejprodávanějším produktem jsou jednodenní exkurze, které nemůžete zvládnout na vlastní pěst (tedy alespoň většina z vás 🙂 jako například rafting, exkurze na ledovce, sestup do lávových jeskyní, tůry do vnitrozemí se Super Jeepy, potápění mezi kontinenty, lety nad Islandem, pozorování velryb a další dobrodružné výlety, kde je potřeba specifické vybavení a kvalifikovaný průvodce, který zná zdejší krajinu a nástrahy přírody, kterým se je potřeba vyvarovat.
Dále nabízíme zajímavé exkurze a turistické výlety v oblasti ledovce Sólheimajökull na jižním pobřeží Islandu, u ledovce Vatnajökull (od Skaftafell) a také v populární lokalitě Golden Circle / Zlatého okruhu. Pro ty, kteří chtějí poznat Island důkladněji a nechtějí cestovat po vlastní ose, nabízíme také několikadenní cesty na různých částech ostrova, cesty se Super Jeepy, zimní expedice a nebo nádherné treky s průvodcem, jídlem a ubytováním.. Rozhodně se s námi nebudete nudit.  Pojďte si vybrat svoji exkurzi na Islandu.

599403_480257058666430_1406496423_n

Zuzana Růžičková a islandský prezident Ólafur Ragnar Grímsson se svou chotí  Dorrit Moussaief.

Zuzana Růžičková (majitelka společnosti ISLANDICA s.r.o.) působí na Islandu již 23 let. Zuzana poprvé navštívila Island v roce 1997 během výměnného pobytu v islandské rodině. Tuto zemi si v patnácti letech zamilovala natolik, že se stala jejím druhým domovem a strávila zde několik let svého života. Při oficiální návštěvě islandského prezident Ólafura Ragnara Grímssona v České republice Zuzana měla tu čest připravovat část programu a povečeřela v Praze s panem Ólafurem a jeho chotí. V turistickém ruchu pracovala jak na Islandu, tak i ve Španělsku pro nadnárodní cestovní kancelář TUI, ale také v České Republice se společností ISLANDICA s.r.o. ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM TOURS a.s. Zuzana je držitelkou osvědčení pro průvodce cestovního ruchu v češtině, angličtině a španělštině.

Co říkají naši klienti >>> čtěte zde.