Adrenalin na raftech

Adrenalinová exkurze na raftech na ledovcové řece přezdívané “Východní Bestie”!

Adrenalinový rafting na ledovcové řece Jökulsá

Pokud hledáte adrenalin ve vlnách, jste na správném místě! Rozbouřené vody kaňonu Východní ledovcové řeky, islandsky Austari-Jökulsá, nabízejí exkluzivní prostředí pro naše nejnáročnější klienty. Této řece se přezdívá “Bestie z východu” … a sami uvidíte proč. Úchvatná kombinace divoké krajiny strmého kaňonu a hlubokých vod ledovcové řeky je naprosto dokonalá pro zkušené raftaře a milovníky adrenalinu. Východní ledovcová řeka byla ohodnocena jako jedna z nejlepších evropských řek pro rafting. Nachází se dokonce i v jednom z TOP seznamů, co vidět a zažít na Islandu. Toto divoké dobrodružství přináší nezapomenutelnou cestu za poznáním drsné krásy divoké islandské řeky. Dávka adrenalinu je natolik silná, že uspokojí i ty nejdrsnější! Nikdy jste předtím nejeli na raftu? Není se čeho bát! Přes jeho náročnost tento výlet nevyžaduje předchozí zkušenost s raftem. Schopnost plavat, fyzická zdatnost a nadšení pro tvrdou fyzickou práci (pádlování a plavání) a chuť po dobrodružství jsou dostatečnými prvky, které potřebujete pro zdolání Bestie z východu! Je to pro Vás příliš divoké? Podívejte se na náš báječný výlet Wonderful West trip!

DETAILY EXKURZE ADRENALIN NA RAFTECH – VR- EAST

Cena exkurze: od 5.900 CZK
Cena zahrnuje: transfer k ledovcové řece ze základny Hafgrímsstaðir, potřebné vybavení pro rafting, anglicky hovořícího průvodce, výbava na rafting (gumový oblek, helma, záchranná vesta, obuv, rukavice, pádla), zkušení profesionální průvodci, občerstvení a nezapomenutelný zážitek z raftingu!
Odjezdy: každý den od 1. května do 20. září
Délka exkurze: 6-7 hodin
Minimální věk: 18 let
Obtížnost exkurze: 4 z 5 možných (náročné)
Velikost skupiny: 6 lidí na jednoho průvodce
Co si s sebou přinést: teplé, lehké oblečení, nejlépe z fleecu, vlny nebo jiných syntetických materiálů, které udržují izolační schopnost v případě namočení (ne bavlna), teplé ponožky, suché oblečení na výměnu po raftu. A hlavně oděv pro chladné a vlhké podmínky!

Informace pro výlet s dopravou:

Tato cesta začíná a končí na naší raftové základně Hafgrímsstaðir na severu Islandu. Pro ty z vás, kteří chtějí zahrnout dopravu do ceny tohoto výletu, nabízíme transfer z Akureyri.

Z Akureyri: Transfer je k dispozici každý den, ale je třeba si ho rezervovat předem. Minimální počet osob je 2, aby se transfer uskutečnil. Transfer odjíždí v 07:20 z Hafnarstræti 98, před Akureyri Backpackers.

Informace k cestě po vlastní ose: exkurze na ledovcové řece začíná ze základny Hafgrímsstaðir Rafting Base. Na tuto základnu se musíte dopravit minimálně 20 minut před začátkem exkurze.

Vzdálenost z Reykjavíku: 305 km ( přibližně 4 hodiny jízdy)
Vzdálenost z Akureyri: 110 km ( přibližně 1,5 hodiny jízdy)

Upozornění (Disclaimer):Veškeré exkurze na ledovcových řekách jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni islandským dodavatelem exkurze o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních důvodů.